Ważny certyfikat

Ubiegasz się o wizę? Poszukujesz nowej pracy? A może chcesz rozpocząć studia za granicą na prestiżowej uczelni? Długa droga przed Tobą, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi musisz zdać trudny test. Najpopularniejszym, wysokiej rangi egzaminem jest oczywiście Ielts. Czy jednak każdy może do niego podejść?

Znajomość języka angielskiego to w obecnych czasach nic nadzwyczajnego, jednak świetna znajomość potwierdzona cennymi certyfikatami to już coś więcej. Nie każdy jest w stanie podołać całej te procedurze, a na pewno nie reprezentuje swojego języka na tak wysokim poziomie. Certyfikat Ielts Polska od pewnego czasu oferuje wciąż w niewielu miastach, jednak jeśli chcemy uporać się z wyjazdem w odległy kraj, kilkadziesiąt kilometrów nikomu nie stoi na przeszkodzie.

Spróbować warto, wynik ważny jest dwa lata, to bardzo długi okres, by wykorzystać otrzymany dokument w swoich celach. Nie obawiajmy się ryzykować, przecież nic nie tracimy. Koszt może nie jest mały, w przypadku gdy nam powinie się noga można do testu podejść ponownie. Człowiek cały czas uczy się na błędach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *