Armatura kuchenna w połączeniu ze zlewozmywakami, doskonale wpasowuje/ dopasowuje się do każdego niepowtarzalnego styl

Granitowe zlewozmywaki jednokomorowe to coraz częściej najchętniej kupowane produkty do kuchni. Produkowane zlewozmywaki są dostępne w wielu odmianach i wzorach, z ociekaczem lub bez niego.
Zlew Krosch znakomicie zdaje egzamin w kuchniach mających na wyposażeniu zmywarkę – równocześnie większych, jak i tych mniejszych metrażowo pomieszczeń. Jeszcze kilkanaście lat do tyłu zlewozmywaki 1-komorowe były marginalnie montowane w kuchniach. Z czasem w wyniku popularyzacji oraz upowszechnienia się zmywarek, zlewozmywaki jednokomorowe stały się powszechniej i chętniej stosowane w pomieszczeniach kuchennych.

Portfolio produktowe firmy Krosch

W ofercie firmy Krosch znajdą Państwo szeroką ofertę modeli, posiadających ociekacz lub bez niego. Zlewozmywaki granitowe od Krosch produkowane są w kilkunastu wariantach kolorystycznych, w tym: szary, beżowy, grafitowy i czarny metalik, a także dwóch specjalnych: czerwony i biały. Ponadto
Zlew Krosch sprzedawany jest w wersji standardowej lub metalizowanej.

Zlew Krosch – produkty z dodatkowymi udogodnieniami

Standardowo do każdego zlewozmywaka może zostać zastosowane- dwa rodzaje syfonów: ręczny i automatyczny. Syfon to: [u] Syfon to układ rur odprowadzających montowanych pod umywalką, brodzikiem lub wanną [/u].

• Syfon ręczny: pozwala zamknąć komorę zlewozmywaka dzięki wciśnięcie dłonią korka do zlewu lub otworzyć wylot wodny, podnosząc korek.
Z kolei korek, będący ze stali nierdzewnej- służy tym samym- w roli sita, które można wyciągnąć i oczyścić z odpadków.
• Syfon automatyczny: stwarza możliwość, otwierania oraz zamykania komory bez potrzeby- wkładania dłoni do wody. Przekręcając gałkę sterowania odpływu, otwieramy bądź zamykamy spust strumienia wody. Pod pokrętło do automatu obowiązkowo musi być wycięty dodatkowy otwór w zlewozmywaku.

Produkty firmy Krosch takie jak np.: [u] zlew Krosch  są to produkty trwałe, na lata.
Armatura kuchenna w połączeniu ze zlewozmywakami, doskonale wpasowuje/ dopasowuje się do każdego niepowtarzalnego stylu Twojej kuchni, nadając jej unikalnego dźwięku. Dzięki firmie Krosch, aż chce się w niej (w kuchni) przebywać.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *