Twórczy nieład – styl boho

Styl, który wam przedstawimy totalnie nie pasuje do innych – swój urok zawdzięcza temu… no właśnie nie do końca wiadomo czemu, ponieważ przedmioty składające się na całość wystroju stylu boho w ogóle nie korelują ze sobą. Przedstawimy wam kilka założeń tego stylu, który jest niepodrabialny, a swoją magią może pasować do Twojej szalonej osobowości.

Założenia stylu boho

Bohema styl nie bez powodu kojarzy się z cyganerią i kolorowym życiem, bez większej koncepcji dbania o to co jest ze sobą dopasowane i w jakim stylu. Kolory wnętrz są różne i nie rzadko ze sobą kontrastują, więc jeżeli chcesz przygotować swoje pomieszczenie na ten rodzaj artyzmu, to przyszykuj kilka rodzajów farb. Wybierz jeden, który będzie kolorem dominującym, natomiast pozostałe możesz dobrać według własnej koncepcji.

Przedmioty, które znajdują się zgodnie z założeniami tego stylu są różnej maści. Można powiedzieć, że pomieszczenia bardziej przypominają targowiska, w których możemy kupić mydło i powidło. Co charakteryzuje wygląd, jak i przedmioty zgodnie z tym stylem? Przede wszystkim motywy natury, kolorowych malowideł wypełniających Twoje przestrzeń. Przestrzeń wypełnia życie, motyw zabawy oraz pogodne usposobienie właściciela pomieszczenia. Patrząc na widoki pomieszczeń w stylu boho możemy odnieść wrażenie, że ludzie mieszkający w nich nie przejmują się troskami oraz stresami.

Drewno jest bardzo istotnym aspektem mieszkań w takim stylu. By dopasować się do ram, warto nabyć panele z drewna egzotycznego, które uzupełnią nasze kolorowe ściany. Wracając na chwilę do przestrzeni pomieszczeń, to często są one przyozdobione wzorkami w owoce, czy zwierzątka. Skoro takie mamy ściany, to nie może zabraknąć prawdziwej natury w postaci wielu kwiatów. Każdy element dodający kolorytu jest na wagę złota i piękny zapach wielu roślin będzie wypełniać przestrzeń w naszym pokoju, której i tak czy siak jest niewiele.

Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu wiele się dzieje, nie dbasz o to co będzie w przyszłości i jesteś pogodną osobą, to ten styl jest z pewnością dla Ciebie!

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *