Jaki mop lepszy płaski czy obrotowy? Jaki rodzaj mopa wybrać? Jaki mop do mycia paneli?

Wybór mopa to nie lada dylemat. Optymalne rozwiązanie powinno pozwalać na efektywne sprzątanie. Dobrze by także było, gdyby na zakup mopa nie trzeba było wydać całego majątku.

Jaki mop lepszy płaski czy obrotowy do dużych powierzchni?

To, jaki rodzaj mopa wybrać, zależy przynajmniej od kilku czynników. Najważniejszym z nich wydaje się być budżet, ponieważ rozpiętość cenowa poszczególnych produktów jest ogromna. Najtańsze mopy można kupić już za kilkanaście złotych, jednak nie posłużą one raczej zbyt długo, zwłaszcza przy częstej eksploatacji. Profesjonalne mopy przeznaczone do sprzątania dużych powierzchni, to wydatek kilkuset złotych. Jaki mop lepszy płaski czy obrotowy? W dużej mierze zależy to od własnych preferencji oraz od tego, czy trzeba myć na przykład podłogę pod szafkami.

Jaki mop do mycia paneli?

Zastanawiając się nad tym, jaki mop do mycia paneli będzie najlepszy warto sięgnąć po ranking produktów. W przypadku paneli przeważnie lepiej sprawdzają się mopy płaskie. Ścierka wykonana z miękkiego materiału nie zostawia na panelach brzydkich smug, co może się zdarzyć w przypadku mopów sznurkowych.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *