Pranie tapicerki – cena takiej usługi

Tapicerkę meblową lub samochodową można z powodzeniem czyścic. Firmy, które oferują usługę prania tapicerki dysponują odpowiednimi urządzeniami i środkami, dzięki którym możliwe jest usunięcie plam oraz innych zabrudzeń.
Tapicerkę można czyści zarówno na mokro, jak i na sucho, metodami chemicznymi. Zawsze jest jednak konieczne użycie specjalnego odkurzacza, który usuwa bród oraz detergent. Przeciętna osoba takimi urządzeniami raczej nie dysponuje.

Najlepiej wykonać pranie tapicerki, gdy zabrudzenie jest świeże. Jednakże, wiele plam można usunąć również po upływie długiego czasu. Cena prania tapicerki jest różna. Zależy od wielu czynników, stopnia zbrudzenia, wielkości zabrudzonej powierzchni, środka użytego do czyszczenia czy choćby odległości, jaką musi pokonać pracownik firmy, aby dojechać do klienta. O szczegółowe koszty należy już dowiadywać się w konkretnym przypadku. Jednakże koszty takich usług są na tyle przystępne, że opłaca się czasem odświeżyć nawet stare i bardzo zabrudzone meble, niż je wyrzucić.

 

pranie wykładzin cennik

Pranie wykładzin –  6 – 7 zł/m2

pranie dywanów cennik

Pranie dywanów sztucznych –  7-8 zł/m2

Pranie dywanów wełnianych –  8-9 zł/m2

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *