Metalowe dekoracje ścienne – najpiękniejsze pomysły

Jeśli masz już dość tradycyjnego wystroju ścian i chcesz coś zmienić, sprawdź ofertę dekoracji ściennych dostępnych w sklepie https://www.sklep.dastal.com.pl. W obszernej ofercie dekoracji ściennych z metalu (dekoracje Dąstal), prawdopodobnie znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz

Zainteresować Cię może na przykład abstrakcyjny dekor ścienny o geometrycznych kształtach, który stanowi realistyczny sposób na poprawę atmosfery wnętrza. Taka dekoracja cieszy oko symetrycznie rozmieszczonymi, okrągłymi elementami wypełnionymi szkłem witrażowym, które spotykają się jak promienie słońca w kolorowym centrum.

Innym pomysłem na metalowe dekoracje ścienne jest piękny i kolorowy metalowy dekor. Wygląda niesamowicie na ścianie w sypialni, łazience, pokoju dziennym i w każdym innym pomieszczeniu. Będziesz pod wrażeniem, jak niesamowita jest ta dekoracja ścienna. Dodaje stylu i piękna każdemu pomieszczeniu.

Współczesna instalacja sztuki metalowej składa się z połączonych kwadratów o różnych rozmiarach. Wszystkie elementy różnią się od siebie fakturą i kolorami metalu. Taka kompozycja wymaga stonowanego wystroju pozostałych części, aby instalacja mogła stać się prawdziwą gwiazdą.

Wszystkie te metalowe dekoracje ścienne, dostępne w sklepie Dąstal sprawią, że wnętrze Twojego domu czy mieszkania stanie się oryginalne i wyjątkowe. Przy wyborze odpowiednich dekoracji, pomocne może okazać się wybranie jednej dominującej formy metalu, aby mieć pewność, że całość kompozycji będzie stonowana i dopasowana do reszty aranżacji.

Istnieje wiele różnych pomysłów na dekoracje ścienne z metalu, które można wykorzystać w nowoczesnych aranżacjach domów i mieszkań, aby stworzyć kontrast między rustykalnym i współczesnym wystrojem. Zamiast trzymać się tradycyjnych dzieł sztuki lub portretów na ścianach, wybór metalowych dekoracji ściennych pozwala na przyjęcie stylu new age bez rezygnacji z naturalnych elementów wystroju gospodarstwa.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *